RČ v jedenácti krajích

Program naší strany směřuje k vytvoření moderní zdravé prosperující společnosti . To je jediná cesta, jak se začít přibližovat vyspělým západním zemím a otočit se zády k východním despociím.

Naši kandidáti tvoří celé spektrum společnosti – od živnostníků, úředníků, ekonomů, po ředitele, právníky či vysokoškolské pedagogy. Jednoznačné ne ovšem říkáme lobbistům, prospěchářům a korupčníkům.

Děkujeme Vám za přízeň. Boleslav Buzek (lídr kandidátky Moravskoslezského kraje).

3 odpovědí
  • Richard Bohačík
   Richard Bohačík říká

   Dobrý den, děkujeme za Vaši podporu a zájem. Kromě Vašeho hlasu ve volbách se můžete i aktivně zapojit do dění naší strany. Pokud máte zájem přidat se, můžete vyplnit tento formulář: https://www.radostnecesko.cz/zapojte-se/
   Čeká nás ještě mnoho práce, ale když potáhneme za jeden provaz, můžeme mnohé dokázat.
   Přeji hezký den!

   S pozdravem za Radostné Česko
   Richard Bohačík

   Odpovědět
 1. Jaroslav Sliž
  Jaroslav Sliž říká

  Doufám,že se Vám to podaří a rozhodně jsem Váš sympatizant.Podnikám v pohostinství 19 let a proklínám den ,kdy jsem v této profesi začal. Měsíčně dělám 400 hodin ,bez dovolené,nemocenskou jsem neměl nikdy a jen přihlížím co ten šílený státní aparát plodí za nesmysly,Je z toho na blití.Není možné ani slušně podnikat ve společnosti ,která je Babišem hnána k závisti ,bonzáctví a kdy normální slušní lidé nad tím mlčí.

  Odpovědět

Zanechat komentář

Chcete se přidat do diskuze?
Přidejte se!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *